Direkt zum Inhalt

Dealer Slider

showroome

Dealer Slider

O FIRME AUTOŠTÝL A.S.

NAHOR

O NÁS

Akciová spoločnosť AUTOŠTÝL pôsobí na slovenskom trhu od roku 2002. Za tento čas sa zo spoločnosti stal stabilný partner v oblasti poskytovania prémiových služieb v oblasti predaja a servisu vozidiel LAND ROVER. Náš tím je pripravený poskytovať vysokú úroveň zákazníckych služieb počas celej doby užívania vozidiel LAND ROVER. Našim záväzkom je splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky našich klientov.

Vízia spoločnosti

Sme úspešná slovenská firma pôsobiaca na trhu v oblasti predaja a doplnkových služieb luxusných vozidiel. Máme ambície byť najsilnejším poskytovateľom služieb a stabilným partnerom.

Politika spoločnosti

Našimi hodnotami sú stabilita, spoľahlivosť a odbornosť vo vzťahu k zákazníkom, partnerom a zamestnancom. Naše chápanie spokojnosti zákazníka je založené na kladných referenciách zákazníkov.

Našimi silnými stránkami sú dlhodobé skúsenosti našich zamestnancov v oblasti použitia osvedčených technológií a metodík v kombinácií s lokálnym know how a znalosťou potrieb zákazníka. Sme si vedomí toho, že ľudský potenciál v našej spoločnosti je najsilnejším kapitálom. Preto venujeme zdroje a čas pre ich adekvátny rozvoj a vzdelávanie. Zapájame našich zamestnancov do procesov rozvoja a riadenia v našej spoločnosti. Táto politika je záväzná pre všetkých zamestnancov a externých spolupracovníkov našej spoločnosti.

Otváracie hodiny

PREDAJ
Pondelok - Piatok:
08:00 - 17:00
Sobota:
09:30 - 12:30
Nedeľa:
Zatvorené
SERVIS
Pondelok - Piatok:
07:30 - 16:00
Sobota - Nedeľa:
Zatvorené
Über uns

Kontakt

Predajný a servisný partner
AUTOŠTÝL A.S.

Trenčianska Turná 1030
91321 Trenčianska Turná
Slovensko

TAKTO NÁS NÁJDETE

48.848877093924, 18.029916761562

Adresa

Predajný a servisný partner

AUTOŠTÝL A.S.

Trenčianska Turná 1030

91321 Trenčianska Turná

NAPLÁNOVAŤ PRÍJAZD

NÁŠ TÍM